oferty sprzedazy postepowania upaslosciowe publikacje pytania i odpowiedzi

Kontakt

Ireneusz Kaczorek
aka@syntrio.waw.pl

Mirosław Kamiński
m.a.kaminski@syntrio.waw.pl

Dariusz Siewicz
syndyklicencjanr56@gmail.com

Biuro Syndyka
Marzena Borysiak
biuro@syntrio.waw.pl

O nas

Strona internetowa, którą zdecydowali się Państwo odwiedzić w całości poświęcona jest problemom przedsiębiorstwa w kryzysie. Ów kryzys czasem udaje się opanować poprzez sanację, postępowanie naprawcze lub układ z wierzycielami, czasem kończy się upadłością.
Stronę stworzyło trzech aktywnych zawodowo, stale współpracujących ze sobą syndyków z Warszawy: Ireneusz A. Kaczorek, Mirosław A. Kamiński i Dariusz L. Siewicz.
Na jej łamach chcemy podzielić się naszymi doświadczeniami i poglądami, o których będziemy pisać ale nie ukrywamy, iż przy okazji chcemy dowiedzieć się jak z licznymi problemami w postępowaniach upadłościowych radzą sobie koledzy. Deklarujemy także, iż chętnie odpowiemy na pytania nurtujące przedsiębiorców, którzy popadli w kłopoty. Być może w takim przypadku upadłości jeszcze da się uniknąć.
Na stronie będziemy zamieszczać systematycznie nasze oferty dotyczące sprzedaży majątku objętego masą upadłości w prowadzonych postępowaniach, a także ciekawe propozycje ewentualnej współpracy w ramach działalności gospodarczej kontynuowanej w upadłości.

Oferty sprzedaży

Pokaz ogłoszenia z kategorii:
NrData dodaniaData ważnościTytuł
1472019-07-032019-08-31Sprzedaż pakietu wierzytelności w postępowaniu upadłościowym BUDTH sp. z o.o.
1482019-07-032019-08-31Sprzedaż wierzytelności przysługujących od ASTALDI SA O/Polska w postępowaniu upadłościowym BUDTH sp. z o.o.
1462019-06-172019-07-31Sprzedaż pakietu wierzytelności w postępowaniu upadłościowym PROPERTY SERVICE POLAND sp. z o.o.
1302019-05-292019-12-27Sprzedaż terenu inwestycyjnego pod farmę fotowoltaiczną w Elgiszewie, w postępowaniu upadłościowym Holdingu Budowlanego MGB SA w Warszawie

SYNTRIO - Doradztwo dla firm w kryzysie.