oferty sprzedazy postepowania upaslosciowe publikacje pytania i odpowiedzi

Kontakt

Ireneusz Kaczorek
aka@syntrio.waw.pl

Mirosław Kamiński
m.a.kaminski@syntrio.waw.pl

Dariusz Siewicz
syndyklicencjanr56@gmail.com

Biuro Syndyka
Marzena Borysiak
biuro@syntrio.waw.pl

O nas

Strona internetowa, którą zdecydowali się Państwo odwiedzić w całości poświęcona jest problemom przedsiębiorstwa w kryzysie. Ów kryzys czasem udaje się opanować poprzez sanację, postępowanie naprawcze lub układ z wierzycielami, czasem kończy się upadłością.
Stronę stworzyło trzech aktywnych zawodowo, stale współpracujących ze sobą syndyków z Warszawy: Ireneusz A. Kaczorek, Mirosław A. Kamiński i Dariusz L. Siewicz.
Na jej łamach chcemy podzielić się naszymi doświadczeniami i poglądami, o których będziemy pisać ale nie ukrywamy, iż przy okazji chcemy dowiedzieć się jak z licznymi problemami w postępowaniach upadłościowych radzą sobie koledzy. Deklarujemy także, iż chętnie odpowiemy na pytania nurtujące przedsiębiorców, którzy popadli w kłopoty. Być może w takim przypadku upadłości jeszcze da się uniknąć.
Na stronie będziemy zamieszczać systematycznie nasze oferty dotyczące sprzedaży majątku objętego masą upadłości w prowadzonych postępowaniach, a także ciekawe propozycje ewentualnej współpracy w ramach działalności gospodarczej kontynuowanej w upadłości.

Oferty sprzedaży

Pokaz ogłoszenia z kategorii:
 
wersja do druku
Ogłoszenie numer: 147
Sprzedaż pakietu wierzytelności w postępowaniu upadłościowym BUDTH sp. z o.o.
Data dodania ogłoszenia: 2019-07-03
Data ważności ogłoszenia: 2019-08-31
Załączniki
oświadczenie do przetargu pakiet wierzytelności.docx
WYKAZ WIERZYTELNOŚCI OBJĘTYCH GWARANCJAMI.docx
REGULAMIN SPRZEDAŻY GWARANCJE - lipiec 2019.docx

Treść ogłoszenia:
Syndyk masy upadłości BUDTH sp. z o.o. (sygn. akt X GUp 339/17) w ramach przetargu sprzeda wierzytelności o wartości nominalnej 285.788,36 zł wynikające z gwarancji dobrego wykonania, których termin zapadalności nastąpi w latach 2019-2025, za cenę wywoławczą 30.000,00 zł.
Oferty pisemne wraz z ceną za cały pakiet wierzytelności należy składać do dnia 23.07.2019r. na adres: Kancelaria Syndyka, al. Niepodległości 47, 02-653 Warszawa. Otwarcie ofert nastąpi dnia 25.07.2019r. o godz. 12.00, w Kancelarii Syndyka.
Regulamin sprzedaży oraz szczegółowy wykaz wierzytelności zamieszczony jest na stronie www.sytntrio.waw.pl
  

SYNTRIO - Doradztwo dla firm w kryzysie.